• PUĶU PĻAVAS

    Dabiska pļava kas iekļaujas tavā vidē:

    * Dabiski
    * Interesanti
    * Jāpļauj vienreiz gadā

    Dažādo puķu izmantošana maisījumos dod krāsainu un ilgi ziedošu pļavu, kas ir lieliska alternatīva klasiskajam zaļajam zālienam.

Gaisīgā pļava

Puķu seklu maisījums kura sastāvā ir 30% puķu sēklas un 70% stiebrzāles – dažādas smilgas un auzenes. Ilggadīgs – tas lieliski samazinās jūsu zāliena pļaušanas darbus un veidos dabisku pļavas skatu pie Jūsu mājas.

Sēšanas laiks: maijs- augusta beigas. Ziedēšana: no jūnija līdz augustam.  Paredzēts vairākiem gadiem 0 obligāti jāļauj nobirt visām sēklām un jānoplauj pēc tav tikai vienu reizi rudenī ( septembra vidus).

Viena vasara

Puķu sēklu maisījums “VIENA VASARA” sastāv tikai no puķu sēklām. Dominējošās krāsas ir dzeltena un zila.  Ja magonēm patiks Jūsu augsne, tad par spilgtu akcentu kļūs sarkanie magoņu ziedi.

Sēšanas laiks: pavasaris. Ziedēšana: no Jāņiem līdz augusta sākumam. Paredzēts vienam gadam, bet ja nobirst visas sēklas, tad var mēģināt atstāt uz nākamo gadu.

Sugas

Mēs piedāvājam plašu sugu izvēli no mūsu sadarbības partneriem Eiropā, kā arī atsevišķas sugas, ko esam audzējuši paši Latvijā. Mūsu sadarbības partneriem Eiropā ir vairāk par 300 dažādu puķu sēklām un ap 100 stiebrzāļu sēklām – mēs atradīsim to, ko meklējat!

© Copyright - SIA Krastmaļi sēklas