SIA Krastmaļi Sēklas sīkdatņu izmantošana

Mēs izmantojam sīkdatnes SIA “Krastmaļi Sēklas” uzturētajās interneta tīmekļa vietnēs ( krastmali.lv un zalazale.lv un tajā skaitā visos tā apakšdomēnos). Apmeklējot mūsu lapas, tās sīkdatņu veidā saglabās informāciju Tavā pārlūkprogrammā vai ierīcē.

Šajos sīkdatņu izmantošanas noteikumos tiek skaidrots, kas ir sīkdatnes, kā un kāpēc mēs tās izmantojam, kā arī kā pārvaldīt sīkdatņu iestatījumus.

Mēs varam pārskatīt un atjaunot šos noteikumus jebkurā brīdī. Noteikumu beigās ir datums, kad šie noteikumi tika pēdējo reizi pārskatīti. Visas sīkdatņu izmantošanas noteikumu izmaiņas stājas spēkā līdz ar to publicēšanu mūsu lapā.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kurus tīmekļa lapa, tās lietošanas brīdī, pārsūta uz lietotāja ierīces (datora, viedtālruņa, planšetes) pārlūkprogrammu.

Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai nodrošinātu pareizu lapas darbību, kā arī ar to palīdzību mēs mūsu lapu ameklējumu padarām Tev ērtāku.

Mēs izmantojam terminu “pirmās puses sīkdatnes” sīkdatnēm, kuras esam iestatījuši un izmantojam mēs paši un terminu “trešo pušu sīkdatnes” tām sīkdatnēm, kuras iestata un pārvalda trešo pušu tehnoloģiju nodrošinātāji.

Pastāv arī citi tehniskie risinājumi, kuriem var būt tāda pati funkcionalitāte kā sīkdatnēm, piemēram, pikseļu birka (saukta arī par tīmekļa bāksignālu) utt. Šajos noteikumos ar vārdu “sīkdatnes” tiek saprastas gan sīkdatnes, gan tehnoloģijas, kas nodrošina līdzīgu funkcionalitāti.

Sīkdatņu kategorijas mūsu lapās lietotajām sīkdatnēm ir izveidotas, atkarībā no to izmantošanas mērķa.

Mēs izmantojam sīkdatnes, kas ir obligāti nepieciešamas, lai nodrošinātu pareizu lapas darbību, sīkdatnes, kas ļauj mums uzlabot lapas darbību un piedāvāt piemērotāku saturu, kā arī tāda veida sīkdatnes, kas palīdz lietotājiem rādīt pielāgotu reklāmu.

Informāciju, kas savākta izmantojot pirmās puses sīkdatnes, tiek koplietota ar trešo pušu tehnoloģiju nodrošinātājiem tikai gadījumā, ja tie darbojas SIA “Krastmaļi Sēklas” vārdā.
Plašāku informāciju par datu koplietošanu skati mūsu privātuma aizsardzības noteikumos.

Informācijai, kas iegūta, izmantojot trešās puses sīkdatnes, netiek attiecināti SIA “Krastmaļi Sēklas” privātuma aizsardzības noteikumi.

Zemāk ir saraksts ar sīkdatņu kategorijām, kuras izmantojam mēs. Katrai kategorijai ir norādīti arī biežāk izmantotie rīki.

1. Obligātās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai nodrošinātu pareizu lapas darbību un tādas tās pamatfunkcijas kā – droša pirkuma veikšana tiešsaistē, pieslēgšanās reģistrētai lietotāju videi un čats ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem.
Šīs sīkdatnes nesaglabā personu identificējošu informāciju.

 • Giosg (pirmās puses un trešo pušu sīkdatnes)
  Giosg nodrošina tērzēšanas (čata) funkciju mūsu tīmekļa vietnēs.
 • EPiServer (pirmās puses sīkdatnes)
  EPiServer ir satura pārvaldības sistēma. Ta nodrošina pieeju lapas saturam.

2. Funkcionalitātes & lietotāja pieredzes sīkdatnes

Šīs sīkdatnes palīdz saprast kā apmeklētāji mijiedarbojas ar mūsu lapu. Tās ļauj mums uzlabot lapas darbību un piedāvāt piemērotāku saturu, kā arī saglabāt iestatījumu izmaiņas apmeklējuma laikā un starp apmeklējumiem.
Šīs sīkdatnes nesaglabā personu identificējošu informāciju.

 • Microsoft Application Insights (pirmās puses sīkdatnes)
  Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai apkopotu statistikas datus par lapas lietošanu, ielādes ātrumu un citiem lapas darbības parametriem. Šī sīkdatne piešķir tīmekļa vietnes apmeklētājam unikālu identifikatoru, lai atpazītu to atkārtotas tīmekļa vietnes apmeklēšanas gadījumā. Sīkdatne nesaglabā personu tieši identificējošu informāciju.
 • Dynatrace (pirmās puses sīkdatnes)
  Dynatrace paļaujas uz pārlūka sīkfailiem, lai pārlūkotu lietotāja mijiedarbību pārlūkprogrammā, izmantojot vispārīgu lapu un aizmugures veiktspējas rādītājus. Sīkdatnes galvenokārt tiek izmantotas, lai uzraudzītu vietnes veiktspēju.
 • Visual Website Optimizer (pirmās puses sīkdatnes)
  Visual Website Optimizer ir A/B testēšanas rīks, ar kura palīdzību tiek noteikts tīmekļa vietnes lapu apskates ilgums, veikto klikšķu analīzei u.c. darbības lapā. Izmantojot Visual Website Optimizer, personas dati netiek vākti. Rīka sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu nemainīgu lietotāja saskarni visa A/B testa laikā.
 • Google Analytics (pirmās puses sīkdatnes)
  Šī sīkdatne katram tīmeļa vietnes lietotājam piešķir unikālu identifikatoru (UI), apkopo statistiku par to rīcību tīmekļa vietnē un seko, lai identificētu to visās ierīcēs, kuras tiek izmantotas, lai piekļūtu mūsu tīmekļa vietnei. Google Analytics reģistrētie dati ir anonīmi.
 • Confirmit (trešo pušu sīkdatnes)
  Corfirmit nodrošina aptauju veikšanu un lietotāju atsauksmju apkopošanu.
 • Sleeknote (Piwik Analytics) (trešo pušu sīkdatnes)
  Sleeknote tiek izmantots, lai lietotājam nodrošinātu vienkāršu veidu, kā nosūtīt mums savu kontaktinformāciju. Sleeknote izmanto Piwik statistikas rīku.

3. Reklāmas un mērķauditorijas sīkdatnes

Šīs sīkdatnes mūsu mājas lapās izvietotas sadarbībā ar reklāmu un mērķauditoriju platformām. Tās tiek izmantotas, lai izprastu mūsu lapu apmeklētāju intereses un piedāvātu pielāgotu saturu.
Tu redzēsi reklāmas trešo pušu mājas lapās, pamatojoties uz saturu, ko esi skatījies mūsu lapā.
Šīs sīkdatnes nesaglabā personu tieši identificējošu informāciju, bet tās var identificēt pārlūkprogrammu un ierīci.
Ja atslēgsi šīs sīkdatnes, reklāma joprojām tiks rādīta, bet tā nebūs pielāgota Tavām interesēm.

 • Adform (trešo pušu sīkdatnes)
  Reklāmas platforma, kas apkopo datus, lai mērītu reklāmu ietekmi un to, ko apmeklētājs dara tīmekļa vietnē pēc tam, kad ir redzējis reklāmu. Adform tiek izmantota arī, lai identificētu vietnes apmeklētāju interesi par konkrētu produktu un rādītu piemērotākas reklāmas konkrētām mērķauditorijām.
 • DoubleClick / Google Ads (trešo pušu sīkdatnes)
  DoubleClick ir Google meitas uzņēmums un digitālās reklāmas platforma. To izmanto arī lai apkopotu datus un noteiktu reklāmas ietekmi, kā arī, lai identificētu lietotāju grupas, kas apmeklējušas lapu un pēc tam rādītu tām pielāgotu reklāmu.

Ja vēlies atteikties no sīkdatņu saglabāšanas, tu vari mainīt sava interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un atslēgt sīkdatņu saņemšanu un saglabāšanu. Izmaiņas iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi. Visbiežāk lietotās interneta pārlūkprogrammas ir Chrome, Firefox, Internet Explorer un Edge.

Ja iestatījumi ir mainīti, tad ne KRASTMAĻI SĒKLAS, ne arī kādas citas tīmekļa lapas sīkdatnes netiks saglabātas, bet tas nozīmē arī to, ka šīs lapas var darboties nepilnīgi.

Arī pretizsekošanas rīki, kas tiek lietoti, lai novērstu sīkdatņu saglabāšanu, var ietekmēt lapu darbību, tāpēc mēs neiesakām tos izmantot, atrodoties KRASTMAĻI SĒKLAS lapās, kā arī pilnībā atteikties no sīkdatnēm.

Savas pārlūkprogrammas iestatījumus vari mainīt arī tā, lai katru reizi, kad tīmekļa lapas mēģina iestatīt sīkdatni, Tu par to saņemtu brīdinājumu un varētu izlemt, vai to pieņemt vai noraidīt.

Plašāka informācija par to, kā pārvaldīt sīkdatnes katrā no pārlūkprogrammām atrodama lapā:.

Plašāka informācija par reklāmām, kuras redzi atkarībā no saviem interneta lietojuma paradumiem, atrodama lapā:.

Ja Tev ir jautājumi saistībā ar Tavu personas datu apstrādi, sazinies ar Datu aizsardzības speciālistu, rakstot uz info@krastmali.lv

Mēs regulāri pārskatām un atjaunojam šos noteikumus.
Pēdējā pārskatīšanas reize: 18.10.2019.