• Lopkopība

  • PĻAUŠANAI
  • PĻAUŠANAI AR VIRSAUGU
  • GANĪSĀNAI
  • GANĪSĀNAI AR VIRSAUGU
  • KOMBINĒTAI IZMANTOŠANAI
  • KOMBINĒTAI IZMANTOŠANAI AR VIRSAUGU

Sēklu maisījumi PĻAUŠANAI

Mūsdienu lopkopība nav iedomājama bez pļaujmašīnas un siena vai zaļās masas vākšanas darbiem, lai nodrošinātu dzīvniekiem augstvērtīgu barību ziemas periodā un intensīvās saimniecībās – visu gadu.

SIA “KRASTMAĻI SĒKLAS” ir izveidojuši zālāju sēklu maisījumus augstvērtīgu pļaujamo platību ierīkošanai gan tiem, kam patīk āboliņš, gan tiem kas dod priekšroku tikai stiebrzālēm, gan augstvērtīgās lucernas piekritējiem.

Izvēlies sev piemērotākos sēklu maisījumus pļaujamajām platībām.

Sēklu maisījumi GANĪBĀM

Ganības vēljoprojām ir pats lētākais veids, kā pabarot dzīvniekus. Lai lopkopība būtu ne tikai hobijs, bet arī bizness, tad ganībām jābūt  augstražīgām, lai pilnībā apmierinātu dzīvnieku prasības pēc barības ganībās.

SIA “KRASTMAĻI SĒKLAS” piedāvā ganību maisījumus gan intensīvām liellopu ganībām, gan aitu ganībām. IR pieejami maisījumi arī zirgu ganībām/treniņu laukumiem.

Izvēlies savam ganāmpulkam piemērotāko sēklu maisījumu.

Sēklu maisījumi PĻAUŠANAI un GANĪŠANAI

Efektīva zālāju izmantošana ir viens no labākajiem veidiem kā samazināt dzīvnieku audzēšanas izmaksas. Izmantojot dažādas sēklas mēs panācām, ka sētos zālājus iespējams izmantot gan pļaušani, gan ganībām.

SIA ĶRASTMALI SEKLAS” vispopulārākais maisījums “Nasing Spešl” – pēc sava pielietojuma ir visuniversālākais. Tā sastāvs ļoti labi piemērots Latvijas apstākļiem un dos Jums maksimālo ko varat iegūt no savas augsnes. Savukārt nevienmērīgākiem un mitrākiem laukiem piedāvājam maisījumu “Liesais” – stiebrzāļu maisījums ar apakšzālēm un virszālēm.

SUGAS

Mūsu noliktavās iespējams atrast vairāk par 15 dažādām sugām ( vairāk par 30 dažādām šķirnēm) tieši lopkopībai, kas nodrošina Jūsu specifiskām prasībām visatbilstošāko sēklu piedāvājumu.

SIA “KRASTMAĻI SĒKLAS” audzē gan savā ģimenes saimniecībā lopkopības zālāju sēklas, gan iepērk no citām zālāju sēklaudzēšanas saimniecībām Latvijā. Papildus tiek imortētas sēklas no Eiropas vadošajiem zālāju sēklu uzņēmumiem piedāvājot zemniekiem Eiropas jaunākās šķirnes.

Tas vienmēr nodrošina klientiem plašāko izvēli saglabājot fokusu uz Latvijas klimatiskajiem apstākļiem piemērotām sēklām.

© Copyright - SIA Krastmaļi sēklas